Soesterberg, 25 januari 2025
Het is even geleden dat hier een levensteken van ons verscheen. Veel spectaculaire dingen maakten we niet mee de afgelopen weken, maar gezellig was het wel!
In december ben ik een weekje naar Portugal geweest terwijl Jakob druk aan het oefenen was met zijn orgelspel.
Daarna hebben we gewerkt aan onze inburgering in Soesterberg en Nederland. Dat ging niet zonder slag of stoot maar is wel aardig gelukt. We kennen nu de buren, weten waar de winkels zijn, hebben het zwembad en de yoga gevonden en laten ons regelmatig zien in het Witte Kerkje.
Er zijn ook weer heel wat kilometers afgelegd op de volle snelwegen. De bezoeken aan familie en vrienden hebben ons weer op de hoogte gebracht van het wel en wee.
We zijn er weer!
De feestdagen waren een aaneenschakeling van leuke activiteiten. Na het Kerstcircus in Carré volgde het Kerstsjoelen bij Karina.
.
Oud en nieuw brachten we door op een winderig Vlieland. In Januari genoten we een weekend van het Zeeuwse leven en vorig weekend bezochten we Amsterdam met een bijna jarige kleinzoon.
De boot ligt zijn winter uit te dienen in de Buyshaven in Enkhuizen. Af en toe gaan we er naar toe om te kijken of het niet te vochtig is geworden en of de landvasten nog op goeie lengte liggen. Met de kachel aan is het comfortabel aan boord, maar we wachten met smart op het voorjaar, als we weer kunnen gaan klussen om de boot klaar te maken voor de lange zomervakantie naar de Oostzee.
Vanaf kerst heeft de griep zich ook weer aan ons voorgesteld en we hebben gesnotterd en
gehoest, net als zoveel landgenoten. Het is gelukkig weer bijna achter de rug, net voordat we op reis gaan naar Sri Lanka.Tijdens onze zeilreis hebben we een heel groot stuk van de wereld nog niet kunnen zien. Dat gaan we nu op een andere manier goed maken.
Onze belevenissen komen deze keer niet in het blog maar in Polarsteps (zie hiernaast). Die app geeft de mogelijkheid om na afloop van de reis op een knop te drukken waardoor er een kant en klaar fotoboek met tekst wordt geprint. Altijd leuk om dat ook eens te proberen.
En wat een verrassing dat we ineens in een artikel verschijnen in het blad Zeilen. Met een flinke sprong brengt dat ons terug in ons zeilend leven. Maar voor nu wordt het eerst een luxe vakantie en daar hebben we ook heel veel zin in.
Voor wie dat leuk vindt, wij zijn dus te volgen via de app Polarsteps.
Tot later!
Leuk om jullie bericht te lezen, dat was vast wel weer genieten en dat moet je natuurlijk ook wel blijven doen.
Dat gaat bij ons eigenlijk ook wel zo dus laten we allemaal maar in 2025 en nog veel langer blijven genieten van je zelf maar vooral ook van degenen die je liefhebt en natuurlijk en goede band houden met je vrienden.
Dus bij deze het is wel een beetje te laat…….maak van 2025 en alle jaren die volgen iets moois dan kunnen we allemaal ook weer een jaartje of wat langer genieten.
Groet uit Schoonhoven van Ria en Rob